• info@fethiyerehberi.com
GOLD

İlk Adım Kreş ve Anaokulu – Gündüz Bakımevi

16,364 ZİYARETÇİ
 • 16,364 ZİYARETÇİ
 • : 2 ve 6 Yaş Grubu (24-66 Ay Arası) Çocuklara Kreş ve Gündüz Bakımevi Hizmetleri
 • : Kesikkapı Mah. Atatürk Cad. 506 Sokak No: 6 (Fethiye Kütüphanesi Arkası) Fethiye / Muğla
 • :
 • : 0252 614 42 41
 • :
 • : 0507 091 54 45
 • : 0507 091 54 45
 • :
 • : ilkadimkresfethiye@hotmail.com
 • :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ Pazar: KAPALI
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

* 2 ve 6 Yaş Grubu (24-66 Ay Arası) Çocuklara Kreş ve Gündüz Bakımevi Hizmetleri

 

Personelimiz; Atatürk ilke ve devrimlerine bağlıdır. Bilimsel düşünür ve akılcıdır. Çağdaştır. Laiktir. Demokratiktir. Yeniliklere ve gelişmelere açıktır. Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile, Küçük ayaklara büyük adımlar hazırlıyoruz.

 

İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi: 14.08.2014 tarihinde Okul Öncesi Öğretmeni / Sosyolog Murat KOÇ ve Çocuk Gelişimi Uzmanı Feyza KOÇ tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir eğitim projesidir. Anaokulu (okul öncesi dönem) çağı insan yaşamı için en kritik dönemdir. Kişiliğin biçimlendiği, bireyin kendisi, yakın çevresi ve dünya hakkında kararlar verdiği, yaratıcılığın, merakın ve öğrenme hızının en yüksek olduğu dönem…Eğitim, araştırma, deneyim ile kazandığımız birikimlerimizi İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi aracılığı ile toplumuzla paylaşmak, Muğla ili Fethiye ilçemizdeki aile ve çocuklara taşımak istedik. Bunu aynı zamanda toplumumuza bir vatandaşlık görevi olarak da gördüğümüzü gururla ifade ediyoruz.
Muğla / Fethiye ilçesinde hizmet veren okulumuzla Kreş eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye devam ediyoruz. Okulumuzun öğretmen seçimlerinden, yönetici seçimlerine, günlük, haftalık planlardan yemek menüsüne, aile eğitimlerine ve öğretmen eğitimlerine kadar tüm süreçlerine katkı yapıyoruz. Çünkü biz bu faaliyetimizle çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilincindeyiz ve bu sorumluluğu keyifle, onurla ve başarıyla taşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi markasıyla eğitim dünyasında söz sahibi olmaya devam edeceğiz.

 

Vizyonumuz: Dünyamızın sürekli değişen ve gelişen dinamiğine çocuklarımızı hazır hale getirebilmek, yaşamayı öğrenen çocuklar yetiştirmek; topluma “çocuksu” değerleri, insani değerleri sunmak ve yaygınlaştırmak, ülkemizde okul öncesi eğitim alanında güvenilir, saygın ve bilimsel temelli yüksek kalite standardını yaygınlaştırmak ve okul öncesi eğitiminde önder ve marka kurum olmak.

 

Misyonumuz: En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı sağlıklı iletişim kurabilen; kişisel, toplumsal, ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, önyargıdan uzak; insana, topluma, doğaya saygılı, fark yaratan bireyler olarak yetiştirmek. İnsan yaşamında çok önemli olan bu dönem için farklı ve kaliteli bir seçenek oluşturup, ülke genelinde yaygınlaştırmaktır.

 

Firma İletişim Bilgi ve Rezervasyon Hattı 2: 0507 091 54 45  

 

Not: Kurumumuzda, Servis Hizmeti Verilmemektedir

 

“Gelecek Kuşakların Emanetçisiyiz”

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

YOL TARİFİ AL Kesikkapı Mah. Atatürk Cad. 506 Sokak No: 6 (Fethiye Kütüphanesi Arkası) Fethiye / Muğla

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+3 = ?